İstanbul'a Geldiğinizde Araba Kiralamak için 10 Neden

İstanbul'a Geldiğinizde Araba Kiralamak için 10 Neden

Araba kiralamak ilk bakışta size pahalı bir hizmetmiş gibi görünse de sağladığı imkanlar ve tasarruf ettirdiği konular bakımından aslında hiç pahalı olmayan, sizin konForunuzu sağlayan ve gezintilerinizde bağımsız olmanızı sağlayan profesyonel bir hizmettir. Doğru firma aracılığı ile araç kiraladığınızda bu hizmetin avantajlarından yararlanmak mümkündür. Peki İstanbul'a geldiğinizde araç kiralamanız için sebepler nedir, neden araç kiralamaya ihtiyaç duyabilirsiniz ve neden araç kiralamak, kendi aracınız ile seyahat etmekten daha mantıklıdır, bunları 8 madde altında sizler için derledik.

1. Havaalanında Aracınızı Teslim Alın

Egefe olarak yurtdışından Türkiye'ye indiğinizde aracınızı havalimanında size teslim etme gibi bir avantajımız - olanağımız bulunmakta. Böylece uçağınızdan iner inmez, pasaport ve diğer resmi işlemlerinizi tamamladıktan sonra direkt olarak size tahsis edilen araçla istediğiniz yere sürüş yapma imkanınız mevcut. Tüm bu süreçte uçağınız bir rötar yapsa dahi yetkili ekip arkadaşımız süreci takip edecek ve aksaklık olmadan aracınızı teslim almanızı sağlayacaktır.

2. İstediğiniz Yere Rahatça Sürüş Yapın

Türkiye'de kaldığınız süre içerisinde dilediğiniz yere, istediğiniz gibi rahatça ulaşmanın, seyahat etmenin keyfine varın. Kimseye bağlı kalmadan istediğiniz zaman altınızda bulunan araç ile istediğiniz yere gidin. Egefe Araç Kiralama olarak bünyemizde her bütçe ve her kullanım ihtiyacına uygun araç bulunmaktadır. İster İstanbul'da şehir içinde kullanmak için yakıt tüketimi düşük, park ederken size kolaylık sağlayacak araçlarımızı tercih edin, ister kalabalık ailenizle seyahat için daha geniş bir araç tercih edin. Size en uygun imkanları ve kullanımınıza uygun aracı sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

İstanbul'a Geldiğinizde Araba Kiralamak için 9 Neden

Gurbetçiler için İstanbul'da Araba Kiralama Rehberi yazımız da ilginizi çekecektir.

3. Ekonomik Şekilde Yolculuk Edin

Taksi ya da başka özel transfer araçlarına yüksek ücretler ödemeden dilediğiniz kadar kilometre yaparak Türkiye ziyaretinizin tadını çıkarın. İster İstanbul içi - ister şehirler arası dilediğiniz gibi sürüş yapın. Günümüzde taksi ve özel transfer hizmetleri giderek daha da maliyetli olmaya başladı. Ayrıca kullanım ihtiyacınıza göre yollarda taksi beklemek ve bununla vakit kaybetmek istemediğinizde de elinizin altında bir aracınızın olması büyük bir konfordur.

4. Şehirlerarası Yolculukların Keyfini Çıkarın

Başka illerdeki yakınlarınızı ya da sevdiklerinizi dilediğiniz an ziyaret edin. Ya da kısa bir tatil yapmak üzere İstanbul dışına çıkmak isterseniz altınızdaki aracın keyfini çıkararak Türkiye'nin dilediğiniz bölgesine seyahat edebilirsiniz. Bünyemizde bulunan yolcu ve bagaj kapasitesi yüksek araçlarımız sayesinde ailenizin konforunu rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde seyahatinizde yapacağınız yolda yakacağınız benzini de daha tasarruflu hale getirebilir, yakıt tüketimi düşük araçlarımızdan tercihte bulunabilirsiiz.

5. Kimseye Bağlı Kalmayın

Transfer şirketlerinin saat, gün sınırına takılmadan istediğiniz anda seyahat etmenin keyfine varın. Saat ve gün sizin elinizde, altınızda hazır bir araç olduktan sonra sizin istediğiniz zamanda seyahat etmeniz mümkün. Özellikle iş seyahatlerinizde ve iş sebebiyle şehri turlamanız gerektiğinde saat ayarlamak ve beklemek zorunda kalmaz, kendi aracınızla rahatça seyahat edebilirsiniz.

6. İhtiyacınıza Özel Aracı Kiralayın

Egefe olarak ihtiyacınıza özel aracı sizlere sunmaktayız. Şehirlerarası seyahat, şehir içi kullanım yoğunluğu ya da bagaj ihtiyacı gibi konuları göz önüne alarak size en uygun aracı tahsis etmekten mutluluk duyuyoruz. Araç filomuzda pek çok ihtiyaca uygun aracımız bulunmaktadır. Yolcu kapasitesi, bagaj kapasitesi, yakıt tüketimi ve daha bir çok kişisel tercihinize uygun araç seçiminizi bizlere danışarak yapabilirsiniz.

7. Taksi ya da Transfer Ücretleri Ödemeyin

Aracınızı havalimanından teslim alıp, seyahat sürenizin sonunda yine havalimanında teslim etmeniz bu süreçte başka hiç bir transfer ihtiyacına sahip olmadığınız anlamına gelir. Bundan ötürü taksi ya da transfer ücretleri cebinizde kalır. Aynı zamanda havaalanı çıkışında araç beklemek ve teslim zamanları konusunda kaybedeceğiniz zamanın da önüne geçmiş olursunuz.

8. Aracınızı Havaalanında Teslim Edin

Türkiye ziyaretiniz biterken, uçuş vaktiniz geldiğinde size tahsis ettiğimiz araç ile havalimanına gelebilir ve araç teslim işlemini havalimanına giriş anında yapabilirsiniz. Böylece tüm yolculuğunuzu gereksiz pra ve zaman kayıpları yaşamadan keyifle tamamlayabilir ve bir sonraki ziyaretinizde yine bizleri tercih edebilirsiniz.

Sabiha Gökçen Araç Kiralama ile ilgili Süreçler

Egefe olarak Sabiha Gökçen Havalimanından araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Profesyonel oto kiralama süreçlerini en hızlı ve vakti kaybetmeden nasıl sürdürdüğümüzü incelemek ister misiniz? Bize ulaşın, size uygun en doğru aracı sizin için seçelim, rezervasyonunuzu yapalım ve son model aracınızı Türkiye'ye ayak basar basmaz teslim alın. Araç kiralama süreçlerini görüntüleyin

9. Araç Bakım ve Vergi Ödemeleri Takibiyle Zaman Kaybetmezsiniz

Araç sahiplerinin en çok sıkıntı yaşadığı konuların başında gelen vergi ödemeleri, sigortalar, araç muayene takipleri hem vakit kaybı hem de rutin bir harcamaya sebep olmaktadır. Araç kiraladığınızda bunlarla uğraşmak zorunda kalmaz ve sadece seyahatinizin keyfini çıkarırsınız.

10. Mevsim Değişikliklerinde Lastik Değişimi ve Bakımlarla Uğraşmazsınız

Her mevsim değişiminde uygun lastik, kış bakımları, araç koruma seçenekleri derken bu liste uzayıp gider. Kendi aracınız olduğunda bütün bunları takip etmek durumunda kalırsınız. Ancak Egefe olarak bizler mevsim ne olursa olsun size aracınızı bakımları tam olarak yapılmış ve mevsime uygun lastiklerle teslim ederiz. Karlı bir kış gününde bile İstanbul'u ziyaret etseniz, aracınızı güvenle kullanabilecek şekilde teslim alırsınız.

İstanbul Ziyaretiniz için Rehber:

İstanbul'a geldiğinizde bir araba kiraladığınız zaman bilmeniz gerekli ya da size faydalı olabilecek bazı konuları sizler için derledik:

İstanbul Trafiğinde Araç Kullanma Tüyoları

İstanbul gibi trafiği yoğun olan bir şehirde araç kullanma konusunda tüyolar almak isterseniz bu içeriğimiz tam size göre :) Devamı

İstanbul'da Görülmesi Gereken Yerler

İstanbul'a geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken yerleri sizin için bu içeriğimizde derledik. İstanbul ziyaretinizde keyfinize keyif katacak yerlere göz atmadan içeriği terk etmeyin :) İstanbul'da görülmesi gerekli yerleri inceleyin

İstanbul'a Bağlı Ücretli Yol ve Köprülerin Ücretleri

İstanbul ve bağlantılı ücretli yollar ve geçişler bilgisine ilgili içeriğimizden ulaşabilirsiniz. İstanbul ücretli yollar ve geçişler