Gurbetçiler için İstanbul'da Araba Kiralama Rehberi

Gurbetçiler için İstanbul'da Araba Kiralama Rehberi

Yurtdışında yaşayan Türkler, Türkiye'ye yılın belirli dönemlerinde ziyarete gelmekte, sevdikleri ve doğup büyüdükleri yerlerle hasret gidermektedir. Başta Almanya olmak üzere Avrupa'da yaşayan Türkler İstanbul'a geldiklerinde araba kiralayarak ulaşımlarını kolaylaştırmak isterler. Yurtdışından ülkelerini ve yakınlarını ziyaret etmek isteyen gurbetçiler taksi ya da toplu taşıma kullanmak yerine araba kiralamayı tercih ederler. Çünkü araba kiraladıklarında hem İstanbul içi gezintilerini hem de şehirler arası yolculuklarını diledikleri gibi, kimseye bağlı kalmadan, çok daha düşük harcama maliyetleriyle yapabilirler. Araç beklemek zorunda kalmazlar ve gezi planlarında en uygun ve buna göre yakıt tüketimi de uygun olan araçları kiralayabilirler.

Havaalanından Araç Teslim Almanın Rahatlığı

Türkiye'ye gelmeden önce Whatsapp ya da telefon ile kendisine uygun aracı seçip rezerve eden ziyaretçiler, İstanbul'a ayak basar basmaz seçtikleri otomobili çıkış kapısında teslim alabiliyor ve araçları ile dilediklere yere gidebiliyorlar. Sabiha Gökçen Havalimanında araç teslimi yapan Egefe firması olarak ülkemize gelmeden önce rezerve ettiğiniz aracı uçaktan iniş saatinde havaalanı çıkış kapısında sizin için hazır tutmaktayız. Böylece havaalanı transferinizi de ayrıca planlama zahmetinden sizi kurtarıyor ve uçaktan indiğiniz anda hazır bir şekilde aracınızı teslim almanızı sağlıyoruz.

Türkiye'ye uçuş yapmadan önce Whatsapp ya da telefon ile bize ulaşmanız halinde, kişi sayısı, bagaj sayısı ve seyahat planındaki ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde size uygun aracı birlikte seçiyoruz, aracınızı Türkiye'ye geliş saatinizde Sabiha Gökçen'de hazır bulunduruyor ve size teslim ediyoruz.

Gurbetçiler için İstanbul'da Araba Kiralama Rehberi

Neden Araba Kiralama?

Araba kiralayarak Türkiye ziyaretinizi daha keyifli ve özgür bir hale getirebilirsiniz. İstanbul içi ulaşımda büyük bir rahatlık ve esneklik kazanabilir ya da şehirler arası yolculuklarınızı dilediğiniz gibi planlayabilirsiniz. Egefe firması olarak son model araç filomuz ile ihtiyaçlarınıza yönelik benzinli ya da dizel arabayı sizlere sunmaktan gurur duymaktayız. İster hatchback, ister sedan her türlü büyüklükte ve konfora sahip arabalarımız filomuzda sizleri beklemektedir. Renault, Ford, Dacia, Fiat, Hyundai gibi önde gelen markalara ait arabalarımız sizlerin sadece konforunu değil, sağlığınızı da düşünerek her kiralama işlemi ve kullanım sonrasında steril edilmekte ve sonrasında yeni kullanıcısına teslim edilmektedir. Gönül rahatlığıyla araçlarımızı kullanabilir ve keyifli bir seyahat geçirebilirsiniz.

Sabiha Gökçen Araç Kiralama yazımızı da okumak ister misiniz?

Dönüş Günü Aracı Havaalanında Teslim Edebilirsiniz

Egefe olarak sunduğumuz en önemli ayrıntılardan birisi de, ülkenize dönerken aracı havalimanında bizlere teslim edebilecek olmanızdır. Yani dönüş uçağınıza ulaşmak için son havaalanı transferinde de kiraladığınız arabamızdan yararlanabilirsiniz. Böylece yine teslim alırken yaptığımız bu uygulamamızla aynı şekilde havaalanına ulaşım sorunu kendiliğinden çözülmüş olur ve tekrar bir transfer planlamak durumunda kalmazsınız. Bu farkımız ile benzer firmaların önüne geçtiğimizi de belirtmek isteriz. Kısaca Türkiye’ye attığınız ilk ve son adıma kadar bizlerden kiraladığınız arabadan yararlanabilir, ulaşım için ekstra bir plan düşünmek zorunda kalmazsınız.

Egefe Araba Kiralama Rehberi

  • İletişime geçin
  • İhtiyacınıza yönelik aracı birlikte seçelim  
  • Ön ödemenizi yapın ve aracı size rezerve edelim
  • Geliş tarihinde aracı size Sabiha Gökçen'de teslim edelim  
  • Gidiş tarihinizde aracı havalimanından teslim alalım

İletişime Geçin

Whatsapp ya da telefon numaralarımız üzerinden bizi arayabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizlere yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır. 

Uygun Aracı Birlikte Seçelim

Müşteri temsilcimizle birlikte seyahat planınıza en uygun aracı seçebilirsiniz. Uzun seyahatler planlıyorsanız az yı tüketimi, kalabalık bir aile ya da grup iseniz kişi ve bagaj kapasitesi seçenekleri, şehiriçi kullanımınız daha yoğun olacaksa şehir içi trafiği ve park etme kolaylığı sağlayan araçlarımızdan dilediğinizi tercih edebilir ve bu konuda bizlerden destek alabilirsiniz.

Ödemenizi Yapın ve Aracı Rezerve Edelim

Seçtiğiniz aracın kullanımınıza tahsis edilebilmesi için rezervasyonunuzu yaptıktan sonra ödemenizi yapabilir ve aracın rezerve işlemini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bir şirket seyahati için İstanbul’da bulunuyorsanız ödemenize istinaden fatura işlemleriniz de kolaylıkla halledilecektir.

Aracı Teslim Edelim

İstanbul’da bulunacağınız zaman aralığı için aracınız sizin için dezenfekte edilmiş ve hazır bulunacaktır. Uçuşunuza dair seçtiğiniz tarih ve saat ile birlikt varış zamanınızda aracınız Sabiha Gökçen’de yetkili personelimiz tarafından size teslim edilecektir. Bu süreçte ayrı bir transfer planı yapmanıza gerek kalmadan uçaktan inip bagajlarınızı alır almaz aracınızı teslim alabilir ve seyahatinize başlayabilirsiniz. Sabiha Gökçen havalimanında sizi personelimiz elinde isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılayacak ve otoparktan aracınızı teslim edecektir. Araç kullanım süreniz içerisinde umarız ki böyle bir durum yaşanmaz; ancak bir kaza durumunda aracınızın yerine ikame araç tahsis edilecektir. Olası bir kaza durumunda yapmanız gerekenlerle ilgili yine 7x24 bize ulaşabilir ve ekibimizden destek alabilirsiniz.

Aracı Teslim Alalım

Ülkenize dönüş gününüz ve havaalanında tekrar bulunmanız gereken saat öncesinde aracınızı yine Sabiha Gökçen’de yetkili personelimize teslim edebilirsiniz. Böylece yien havaalanına ulaşım için ayrı bir planlama yapmanıza gerek kalmaksızın tüm seyahatinizi aynı konforda tamamlayabilir ve yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Olası bir teslimat yeri değişikliği ya da süre uzatma gerekliliği konularında yine bizlere ulaşmanız halinde en uygun çözümleri sunmak bizim önceliğimizdir.

Almanya'dan İstanbul'a Geldiğinizde Aracınız Hazır yazımız da ilginizi çekecektir.

Her Detay Sizin Rahatınız İçin Tasarlandı

Egefe araba kiralama firması olarak müşteri memnuniyeti birincil önem verdiğimiz konudur. Bu yüzden filomuzda bulunan tüm araçların bakımları ve kontrolleri zamanında ve titizlikle yetkili servislerce yapılmaktadır. Kış ve yaz aylarına göre lastik değişimleri sağlanmaktadır. Teslim alacağınız araç içerisinde mutlaka mevsime uygun donanım bulunmaktadır. Pandemi döneminde ise hijyen konusunda ekstra dikkat sağladığımızı ve araçlarımızı kusursuz olarak dezenfekte ettiğimizi de belirtmek isteriz. Her kullanım sonrasında araçlarımız konunun profesyonellerince temizlenmekte ve dezenfekte işlemleri yapılmaktadır. Tüm araçlarımızın bakımları zamanında yapıldığı için en uygun benzin ya da mazot tüketimine sahiplerdir. Araç kiralama süreniz içerisinde 7x24 her zaman deneyimli ekibimize ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Ayrıca aracınızla birlikte size otoyol geçiş kartınızı da teslim ediyor ve otoyol kullanımı olacaksa kart çıkarma gibi işlemlerle uğraşmanız gerekmeyeceğini de belirtiyoruz.

Yurtdışından Türkiye'ye geldiğinizde eşsiz bir araba kiralama deneyimi yaşamak isterseniz bize ulaşabilir, sağladığımız avantajları öğrenebilir, geniş araç filomuzdan dilediğiniz aracı seçebilir ve seyahatinizin keyfini çıkarabilirsiniz.