Egefe Car Rental

Egefe Car Rental

EGEFE RENT A CAR; 2014 yılından bu güne, Atatürk havalimanı ve Sabiha Gökçen havalimanı araç Kiralama taleplerini en iyi şekilde karşılamaktadır.

Bünyesinde her daim genç araçları barındıran Egefe yurtdışından Türkiye'ye gelen müşterilerine üst düzey bir araç kiralama hizmet sunmaktadır. Amacı sadık müşteriler kazanarak varlığını sürdürmektir.

Üstün Oto Kiralama Deneyimi

Öncelikle Almanya'dan İstanbul'a gelen ziyaretçilere araç kiralama hizmeti sunan Egefe araçlarını her daim dezenfekte etmektedir. Üstün bir araba kiralama deneyimi yaşamak isterseniz Egefe'ye ulaşın.

Oto Kiralarken Neden Egefe?

Yeni Araç Filosu

Egefe Rent A Car olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için araçlarımızı her zaman son model olarak satın alıyor ve eskiyen arabalarımızı derhal yeniliyoruz. Kendinize en uygun araç tipini kafanızda belirlemeniz ve son model olarak belirlediğiniz aracın modellerinden birini bizde bulmanız mümkün. Geniş aileler için ailenize en uygun boyuttaki aracı, spor araba sevenler için hızını sizin seçeceğiniz modellerden birini ve lüks sevenler için en yeni teknoloji ile üretilmiş son model araçlarımızı sizler için bekletiyoruz. Filomuzdaki tüm araçlar filomuza katıldıktan sonra yalnızca 3 sene kullanılmaktadır. Aynı zamanda düzenli bakım ve temizliği konusunda maksimum özen gösterdiğimizden ,araçlarımız hep yeni yapısını korumaktadır. Egefe Rent A Car olarak dev araç filosu ve sayısız araç modeliyle sizi tatmin edeceğimizi garanti ediyoruz.

Düzenli Bakım

Araç bakımı herhangi bir kaza yaşanmaması ve arıza yaşanmaması için en gerekli kriterlerden biridir. Kiralama ofisi olarak hem can güvenliğinizi, hem de problemlerinizi en üst seviyede önemli buluyoruz. Herhangi bir sorun yaşamadan aracınızın keyfini sürmeniz ve iyi ki diyerek bizi tercih ettiğiniz için mutluluk duymanız bizim için çok önemli. Şimdi araç bakımlarımız hakkında daha detaylı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Her Müşterimizden Sonra Araçlarımız Kontrol Edilir

Araçlarımız her geçen gün daha da fazla aktif hale geliyor, çünkü verdiğimiz kaliteli hizmet müşteri sayımızın artmasına neden oluyor. Bu kadar sık kullanılan araçların da sık sık her parçasının detaylı olarak kontrol edilmesi gerekiyor. Aksi takdirde kısa sürede arıza vermesi oldukça olağan. Biz de bu detayı biliyoruz ve her müşterimizden sonra en detaylı şekilde kontrollerimizi sağlıyoruz. Araçlar teslim alındıktan sonra dezenfekte, bakım ve kontrol işlemlerinin yanısıra profesyonel ekibimiz tarafından tekrar kontrolden geçmeden asla yeni müşterimize teslim edilmiyor.

Yıllık Düzenli Bakımlar Asla Aksatılmaz

Araçların yıllık genel bakımları vardır. Bu bakımlar aracın hayati fonksiyonlarının da özel aletlerle test edildiği bakımlardır. Diğer bakımlara kıyasla daha detaylı ve masraflı olan yıllık bakımları da asla masraftan kaçmadan yapıyoruz. Sizlere sunduğumuz araçların sıfır bir araçtan farkının olmaması da tam olarak bu nedenden kaynaklanmakta.

Mevsimlere Uygun Şekilde Bakımlar Yapılır

Özellikle kış başlangıcında ve yaz aylarında mevsime uygun bakımların yapılması gerekmektedir. Böylelikle araç arızaları en aza indirilmektedir. Biz de tüm araçlarımızda mevsim geçişlerinde gerekli bakımları yapıp sizlere sorunsuz bir araç deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Aynı zamanda kiraladığınız dönem ve standart kullanımlar için de aracın tüm ekipmanlarını size hazır şekilde teslim etmekteyiz.

Bakımları Uzmanların Eline Bırakırız

Araç bakımlarının tümü bu alanda ve söz konusu araçta bilgili kişilerce yapılır. Araçta oluşabilecek her türlü sorun göz önüne alınarak yapılan bakımlarla daha sorunlar oluşmadan çözüme ulaşılmış olur. bu hassasiyetimiz de arızalanma risklerini en aza indirmektedir.

Profesyonel Kadro

Araç kiralama sektörünün zirvesindeyiz ve bunu profesyonelliğimize borçluyuz. Araç kiralama hakkında yapılan bilgilendirmeden arıza durumlarına kadar her türlü konuda müşterilerimize en iyisini sunuyoruz. Bunun için de uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz.

Havaalanı Teslim

Şehir dışından veya yurt dışından İstanbul’a mı geliyorsunuz? Havaalanında araca ihtiyacınız olduğunda Egefe Rent A Car olarak yanınızdayız. Aracınız siz istediğiniz an havaalanına getirilir ve size teslim edilir. Böylece daha şehre adımınızı attığınız ilk an konforun tadına varırsınız. Kiralamak istediğiniz aracı seçip bize varış tarihinizi belirtmeniz halinde aracınız havaalanında sizi bekliyor olacak. En uygun fiyatlı ve en konforlu deneyim için bizi tercih etmeniz yeterlidir. Aynı zamanda aracı kullanım amacınıza bağlı olarak geniş araç filomuzdan ihtiyaçlarınıza en uygun aracı seçebilirsiniz.

Dezenfekte Edilmiş Araçlar

Pandemi süreci hijyen açısından çekince duymanıza neden olabilir. Sizi gayet iyi anlıyoruz ve hijyene maksimum özeni gösteriyoruz. Araçlarımızdaki hijyeni nasıl sağladığımızı sizlere maddeler halinde iletmek istiyoruz.

Araçlarımız Her Müşteriden Sonra Temizlenir

Araçlarımızda müşterilerimizden sonra detaylı bir temizlik yapılmaktadır. İlk olarak iç temizlik ve dış temizlik yapılır. Halkın tabiriyle köşe bucak temizlenir. Böylece araç dezenfekte edilmeye hazır hale gelmiş olur.

Araçlarımız Her Müşteriden Sonra Dezenfekte Edilir

Klasik temizlik aşamasından sonra çoğu Rent A Car ofisinin yaptığı gibi aracı teslim etmiyoruz. Dediğimiz gibi hijyen bizim için çok önemli. Araçta bulunan her türlü bakteri ve virüs gibi mikroorganizmalardan kurtulmak bizim için diğer bir temizlik aşaması olan dezenfekte işlemini yaptırıyoruz. Covid’e karşı önlem alarak hem siz değerli müşterilerimizin sağlığını korumak için hassas davranıyor; hem de rakiplerimize örnek teşkil etmeye çalışıyoruz.

Araçlarımızı Sizlere Teslim Ederken Mutlaka Maske Takarız

Araç tesliminde kısa da olsa konuşma yapılabiliyor. Covid’e karşı önlemleri bu kadar sıkı tutarken maskesiz yanınıza gelmemiz zaten doğru olmazdı. Sağlığınız bizim için çok değerli.

Araçlarımızın Temizliğinde En Ufak Detaylara Bile Dikkat Ederiz

Gerek klasik temizlik aşamasında gerekse dezenfeksiyon aşamasında araçlarımızdaki en detay kısımlara kadar dikkatle çalışırız. Böylece aracınızı normal bir oto yıkama ofisinden çok daha etkili bir şekilde temizlenmiş olarak teslim ederiz.

İstanbul, trafiği çok yoğun olan bir şehirdir. Yorulmadan ve keyifli bir şekilde İstanbul’u gezebilmek, işlerinize zamanında yetişebilmek istiyorsanız Egefe Rent A Car sizin yanınızda! Yılların verdiği tecrübe ile bizimle çalışan müşterilerimizi memnun ediyoruz. Sizler de en üstün kaliteli hizmeti yaşamak ve kendinizi özel hissetmek istiyorsanız bize ulaşın.