Renault Symbol

LOKASYONLAR
 • Güncelle
 • Renault Symbol
  Renault Symbol
  Minimum Sürücü Yaşı : 21
  Minimum 2 Yıllık Ehliyet
  1. 1-3 Gün Arası25 EURO
  2. 4-7 Gün Arası23 EURO
  3. 8-15 Gün Arası22 EURO
  4. 16-30 Gün Arası20 EURO
  5. 31-90 Gün Arası19 EURO
  6. 91+ Gün Arası19 EURO
  1. 2020
  2. 5 Kişi
  3. 3 Bagaj
  4. Dizel
  5. Manuel
  6. 4 Kapı
  7. Var
AÇIKLAMA

Fransız otomobil üreticisi tarafından piyasaya sürülen Renault Symbol 2020, keskin hatları, güçlü duruşu ve fonksiyonel yapısı ile sizi konforlu bir sürüş deneyimine davet ediyor. Tasarımı ile rakiplerine meydan okuyan bu model, araç kiralama sürecinde en çok dikkatinizi çeken araçlardan biri olacaktır.

İki farklı motor seçeneği ile yüksek performans sunan bu araç, özellikle geniş aileler için ideal olmaktadır. Geniş oturma alanı ve yüksek tavanı ile şehirlerarası yolculuklarda da tercih edilebilir olacaktır. Sayılarla ifade etmek gerekirse Renault Symbol; toplam 4348 mm uzunluğa, 1517 mm yüksekliğe sahiptir. 510 litre bağaj kapasitesi sayesinde seyahatleriniz için ihtiyacınız olan her şeyi yanınıza alabileceksiniz.

Araç Kiralarken Neden Renault Symbol Tercih Edilmelidir?

Araç kiralarken yüzlerce seçenek arasından tercih yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bu kararsızlığı gidermenin en iyi yolu ise beklentilerinizin farkında olmaktır. Geniş alanı ve yüksek bagaj kapasitesi ile dikkat çeken Renault Symbol, şehirlerarası yolculuklarınız için ideal olacaktır. ABS (Anti Blokaj Fren Sistemi), ESP (Elektronik Stabilizasyon Programı), elektrikli camlar gibi işlevsel özellikler yolculuğunuzu daha konforlu ve güvenli hale getirecektir.

Renault Symbol İstanbul Trafiği İçin Uygun mudur?

Fonksiyonel direksiyon özelliği ile dikkat çeken bu aracı İstanbul trafiğinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellike uzun bekleme sürelerinin olduğu yoğun trafikte, konforlu iç mekanı size kolaylık sağlayacaktır.

Renault Symbol’un Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

 • 510 litrelik bağaj hacmi
 • Orta konsol ve estetik kaplama yapılmış lüks koltuklar
 • Matrix LED
 • Dizel ve benzinli motor imkanı
 • Diğer modele göre daha kısa ön tamponla daha kolay park edebilme imkanı
 • ABS, ESP, İsofix

Rahat Sürüş

Renault Symbol’un size sunduğu konfor ile hem şehir trafiğinde hem de şehirlerarası seyahatlerinizde rahat sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Estetik görünümün yanı sıra fonksiyonel bir şekilde dizayn edilen araç koltukları, yolcululuk süresi boyunca rahat bir alan sunacaktır. Ayrıca yakıt tüketimi bakımından da tasarruf sağlayan bu araç, seyahatlerinizi daha ekonomik hale getirecektir.

Hemen Renault Symbol Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Renault Symbol hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve araç kiralama konusunda destek almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir, ekibimizden bilgi alabilir ve hemen aracınızı kiralayabilirsiniz.

İyi Bir Seyahat İçin Yapmanız Gerekenler yazımıza da göz atabilirsiniz.

FİYATLARA DAHİL OLANLAR
 • 7/24 Çağrı Merkezi Desteği
 • Standart Sigorta