Renault Megane otomatik vites

LOKASYONLAR
 • Güncelle
 • Renault Megane otomatik vites
  Renault Megane otomatik vites
  Minimum Sürücü Yaşı : 21
  Minimum 2 Yıllık Ehliyet
  1. 1-3 Gün Arası45 EURO
  2. 4-7 Gün Arası45 EURO
  3. 8-15 Gün Arası43 EURO
  4. 16-30 Gün Arası42 EURO
  5. 31-90 Gün Arası40 EURO
  6. 91+ Gün Arası35 EURO
  1. 2020
  2. 5 Kişi
  3. 4 Bagaj
  4. Dizel
  5. Otomatik
  6. 4 Kapı
  7. Var
AÇIKLAMA

Renault Megane sportif, çekici ve dinamik hatlarıyla birçok kullanıcımızın ilk tercihlerinden biridir. Akıcı ve rafine hatlarıyla, yenilenmiş ön – arka hatlarıyla ve kromdan üretilmiş ön ızgarasıyla kiralık araç piyasasının en şık araçlarından biridir. Yalnızca estetik görünümüyle değil birçok özelliğiyle de diğer araçlardan daha sportif ve daha konforlu bir sürüş deneyimi sunan Renault Megane’ı araç kiralamada rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Renault Megane’ın Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Renault’a Özgü C Şeklindeki Full LED Pure Vision Farlar

Hem şık görüntüsü hem de geceyi sizin için gündüze çevirmesiyle Pure Vision farlar oldukça başarılı. Renault tarafından geliştirilen bu far sistemi yolun ileri kısımlarını rahatça görmenizi ve aynı zamanda karşıdan gelen araçların bundan asla zarar görmemelerini sağlar. Halojen lambalardan %20 daha güçlü olan Pure Vision farlar, hem kısa hem de uzun far işlevi görebilmektedirler. Pure Vision teknolojisindeki temel nokta ışık ışınlarının çok daha güçlü ve aynı zamanda çok daha hassas olmalarıyla ortaya çıkıyor. Geceleri görüş gücünüz ve güvenliğiniz bu teknolojinin oldukça etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Teknolojik İç Tasarım

Megane dijital hız göstergesini, kullanışlı ve ergonomik orta konsolunu, renkli Head Up Display ekranını ve rakiplerine kıyasla oldukça geniş 8,7” dikey dokunmatik ekranı sizlere sunuyor. Teknolojiyi her detayında kullanan bu araçta, aracın kontrolü elinizin altında.

Geniş Açılır Cam Tavan

Renault Megane, elektrikle açılan panaromik cam tavanı ve 3 farklı ışık moduyla sizlerle. Aracınızın içini her an aydınlık bir hale getirebilirsiniz.

Araba Kiralarken Benzinli mi, Dizel mi? yazımıza da göz atabilirsiniz.

Eller Serbest Şekilde Açılan Bagaj

Megane birçok kolaylığı sizlere sunuyor. Bagaj kapağını açmak için ellerinize gerek yok. Ayağınızı arka tamponun altında hafifçe hareket ettirmeniz bagajın açılması için yeterli olacaktır.

Multi – Sense

Megane, 5 farklı sürüş modunu sizlere sunuyor. O an aracınızı nasıl süreceğinize karar verin ve modunuzu kendinize göre ayarlayın. Konfor ve etkileyici dinamizm ile tasarlanmış 5 mod, aracınızı farklı hale tek dokunuşla getirebilir.

Koltuk Konforu

Koltuk konforu açısından Megane rakiplerinden çok üstün. Özenle tasarlanmış olan Renault koltukları sürücü tarafında masaj özelliğine de sahip.

Geniş İç Hacim ve Bagaj Hacmi

Koltuk konforunun yanında araç içi genişliği de kullanıcıların rahatı için oldukça önemli. Megane geniş iç hacmi ile sürücü dahil araç içindeki tüm kullanıcıların konforunu en üst düzeyde sağlıyor.

Otomatik Vites Rahatlığı

Gerek deneyimli gerek yeterince deneyimli olmayan kullanıcılar için otomatik vites oldukça konforlu bir araç deneyimi sunmaktadır.

Renault Megane Kimler İçin En Doğru Seçim Olacaktır?

 • Konforuna önem veren kullanıcılar için
 • Eşyalarından vazgeçmek istemeyen ve geniş bagaja ihtiyaç duyan kullanıcılar için
 • 5 kişiye kadar olan aileler için
 • Otomatik vitesli araç kullanmak isteyen kullanıcılar için
 • Şehir içinde kolay bir kullanımı olmasını isteyen kullanıcılar için en doğru seçimdir.

Renault Megane İstanbul Trafiği için Uygun Bir Araç mıdır?

Renault Megane şehir içi trafikte kullanımda en çok tercih edilen araçlarımızdan biridir. Dizel aracımız yakıt tüketiminde de bütçe dostudur. Özellikle şehir içi trafikte yoğun kullanım söz konusu ise kesinlikle sizlere önereceğimiz araçlarımızdandır.

Hemen Renault Megane Kiralama ile İlgili Bilgi Alın

Profesyonel kadromuz ve geniş filo seçeneğimizle sizlere yardımcı olmak için buradayız. Araç kiralarken seçeceğiniz araç konusunda yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, hemen bizlere ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

FİYATLARA DAHİL OLANLAR
 • 7/24 Çağrı Merkezi Desteği
 • Standart Sigorta