Renault Clio

LOKASYONLAR
 • Güncelle
 • Renault Clio
  Renault Clio
  Minimum Sürücü Yaşı : 21
  Minimum 2 Yıllık Ehliyet
  1. 1-3 Gün Arası35 EURO
  2. 4-7 Gün Arası28 EURO
  3. 8-15 Gün Arası25 EURO
  4. 16-30 Gün Arası25 EURO
  5. 31-90 Gün Arası22 EURO
  6. 91+ Gün Arası20 EURO
  1. 2020
  2. 5 Kişi
  3. 3 Bagaj
  4. Dizel
  5. Manuel
  6. 5 Kapı
  7. Var
AÇIKLAMA

Renault Clio, dinamik hatları ve dikkat çeken detaylarıyla daha tasarımsal olarak çok beğenilen bir araç modelidir. Sürüşü ile de keyif veren Clio, araç kiralarken tam sizin aradığınız model olabilir.

Renault Clio hatchback - ya da küçük araç kategorisinde öne çıkan ve en çok tercih edilen model konumundadır. Aracın seri olması İstanbul gibi trafiği yoğun olan şehirlerde tercih edilmesi için en önemli etkenlerden birisidir. Ek olarak aracın küçük olması şehir içerisinde park problemine de kolaylık sağlamaktadır. Egefe olarak Renault Clio modeli araç kiralamada sizlerin yanınızdayız.

Araç Kiralamada Kimler Renault Clio Tercih Etmelidir?

Aracı yoğun olarak şehir içerisinde kullanacak, 2-3 kişi ile seyahat edecek, çok fazla bagaj ihtiyacı olmayan kişiler araç kiralamada Renault Clio modelini tercih edebilirler.

Renault Clio İstanbul Trafiği için Uygun bir Araç mıdır?

Kesinlikle evet. Aracın minimal boyutları İstanbul gibi yüksek trafiğe sahip olan bir şehir için gerçekten idealdir. Ek olarak park sorununun üst düzeyde olduğu İstanbul'da Renault Clio kullanmak size bu konuda artı sağlayacaktır. Büyük araçlara göre park etmede daha fazla imkanınız olacaktır.

İstanbul Trafiğinde Araç Kullanma Tüyoları başlıklı yazımızı okumak ister misiniz?

Renault Clio'nun Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

 • Seri bir araç olması
 • Kolay park edilmesi
 • Az tüketim yapması (Hem dizel - hem benzinli motorlarda)
 • Şehir içerisinde kolay kullanım sağlaması

Rahat Sürüş

Renault Clio rahat sürüş konforunu yaşattığı için çok tercih edilen araç modellerinden birisidir. Clio iç tasarımındaki detaylar ve küçük bir araç olmasına rağmen rahat bir oturum sağlayan - eşsiz bir sürüş deneyimi yaşatan iç yapısı ile rakiplerinin önüne geçen bir arabadır. Clio, gösterge panellerinden, dijital ekranına kadar size harika bir araç sürüş deneyimi yaşatacağından emin olabilirsiniz.

Hemen Renault Clio Kiralama Hakkında Bilgi Alın

Egefe ailesi olarak sizlere araç kiralama konusunda yıllardır profesyonel hizmet vermekteyiz. Renault Clio kiralama hakkında bilgi ve fiyat almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

FİYATLARA DAHİL OLANLAR
 • 7/24 Çağrı Merkezi Desteği
 • Standart Sigorta