Hyundai İ20 Hatchback

LOKASYONLAR
 • Güncelle
 • Hyundai İ20 Hatchback
  Hyundai İ20 Hatchback
  Minimum Sürücü Yaşı : 21
  Minimum 2 Yıllık Ehliyet
  1. 1-3 Gün Arası35 EURO
  2. 4-7 Gün Arası30 EURO
  3. 8-15 Gün Arası28 EURO
  4. 16-30 Gün Arası25 EURO
  5. 31-90 Gün Arası25 EURO
  6. 91+ Gün Arası22 EURO
  1. 2020
  2. 5 Kişi
  3. 2 Bagaj
  4. Dizel
  5. Manuel
  6. 4 Kapı
  7. Var
AÇIKLAMA

Yakıt tasarrufu ile şehir içinde kullanım kolaylığı sağlayan Hyundai i20 Hatchback modelini günlük kullanım için kiralayabilirsiniz. Minimal tasarımı sayesinde park kolaylığı sağlayacak, şehir içinde seri bir şekilde hareket etmenizi sağlayacaktır. Dizel motor seçeneği ile sunulan bu araç, manuel vitese sahiptir. 5 kişilik kapasitesi ile aileler için de uygun bir alan sunmaktadır. Bu aracın size uygun olduğunu düşünüyorsanız, güvenli ve ekonomik kiralama seçeneklerimiz ile konforlu bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

4 kapılı, 5 kişilik, dizel motora sahip Hyundai i20 Hatchback modeli şehir içi kullanımız için ideal bir araç türüdür. Dizel motor seçeneğine sahip Hyundai i20 modeller manuel vitese sahiptir. Hyundai i20 düşük yakıt tüketimi, şehir içinde kolay kullanımı ve park kolaylığı bakımından öncelikle tercih edilen marka ve modellerden birisidir. Turbo motora sahip olması ve ağırlık olarak hafif bir araç olması bakımından oldukça seri özelliklere sahip, size şehir içerisinde oldukça rahat kullanım sağlayacak araçlardan bir tanesidir.

Bu aracı kiralamak için istenilen minimum yaş 21 olup, en az 2 yıllık ehliyete sahip olunması beklenilmektedir.

Araç Kiralamada Kimler Hyundai İ20 Hatchback Tercih Etmelidir?

Zarif ve sportif olarak tanımlanan bu aracı, şehir içinde ve şehir dışında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Geniş bir iç hacim aynı zamanda zarif ve minimal görünümün peşinde olanlar, bu araç ile beklentilerini karşılayabilirler. Teknoloji ile uyumu yakalanan bu aracı, sürüş deneyimini hafif bir araç ile akıcı hale getirmek isteyen herkes tercih edebilir.

Hyundai i20 Hatchback İstanbul Trafiğine Uygun mu?

Ön tamponu ve ızgara görünümü ile güçlü bir izlenim uyandıran bu araç, alçak tavan çizgisi ve orta kısımları ile sportif bir yapıya sahiptir. Bu nedenle park etmekte zorlanmayacağınız bir araç olduğunu söyleyebiliriz. Çevre dostu ve yenilikçi felsefeye uygun bir şekilde üretimi gerçekleştiği için 100 PS gücüne sahip güçlü motoru ve şanzımanları hem performans hem de yakıt tüketimi açısından beklentilerinizi karşılıyor.

Şehir trafiğinde birçok avantaj sağlayan hafif hibrit sistem yine bu modelde size sunulmaktadır. Trafik esnasında yaptığınız kalkışlarda hafif hibrit marş jeneratörü, içten yanmalı araç motorunu destekler. Bu sayede motor aküden enerji alarak sizin daha yumuşak ve rahat bir şekilde kalkış yapmanızı sağlar.

İstanbul'da Görülmesi Gereken Yerler yazımız da ilginizi çekebilir.

Hyundai i20 Hatchback Öne Çıkan Özellikleri

 • Şehir trafiğinde konforlu kalkış sağlayan MHSG
 • 48V hafif hibrit güç aktarım sistemi ile yakıt tasarrufu
 • Sekiz hoparlörlü Bosa ses sistemi
 • Genişletilebilen bagaj alanı
 • Kablosuz bağlantı seçenekleri
 • Ön Çarpışma Engelleme Asistanı - Yaya ve bisiklet algılayıcı (FCA)
 • Şeritte Kalma Asistanı (LKA)
 • Uzun far asistanı(HBA) ile maksimum görüş imkanı

Hemen Hyundai i20 Hatchback Kiralama Hakkında Bilgi Alın

Hyundai i20 Hatchback model aracı kiralama detaylarını öğrenmek ve fiyat bilgisi almak için hemen profesyonel ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz. 7x24 hizmet veren çağrı merkezimiz, kiralama sürecinizi daha kaliteli ve ekonomik bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

FİYATLARA DAHİL OLANLAR
 • 7/24 Çağrı Merkezi Desteği
 • Standart Sigorta