Hyundai Accent Blue man.

LOKASYONLAR
 • Güncelle
 • Hyundai Accent Blue man.
  Hyundai Accent Blue man.
  Minimum Sürücü Yaşı : 21
  Minimum 2 Yıllık Ehliyet
  1. 1-3 Gün Arası30 EURO
  2. 4-7 Gün Arası28 EURO
  3. 8-15 Gün Arası27 EURO
  4. 16-30 Gün Arası25 EURO
  5. 31-90 Gün Arası25 EURO
  6. 91+ Gün Arası25 EURO
  1. 2020
  2. 5 Kişi
  3. 3 Bagaj
  4. Dizel
  5. Manuel
  6. 4 Kapı
  7. Var
AÇIKLAMA

Hyundai Accent Blue Man, dinamik ve modern tasarımı ile kiralamak isteyeceğiniz araç modellerinden biri olacaktır. İlk bakışta estetik görünümü ile etkileyecek, daha sonra ergonomik ve işlevsel dizaynı ile bu izlenimi pozitif yönde devam ettirecektir. Yenilenen radyatör ızgarası, iddialı görünümü ve detayları ile içinde bulunmaktan gurur duyacağınız bir araç olduğunu söyleyebiliriz. Hem bireysel olarak, hem de ailenizle kullanabileceğiniz araç, beş koltuk kapasitesi ile hizmetinize sunulmaktadır.

Araç Kiralamada Kimler Hyundai Accent Blue Man Tercih Etmeli?

Seyahat ederken ya da trafikte araç kullanırken konforundan ödün vermek istemeyenler, Hyundai Accent Blue Man araç modelini tercih edebilir. İleri teknoloji özellikleri ile dikkat çeken bu araç, uzun süreli yolculuklarınızda da rahat etmenizi sağlayacaktır. Doğa dostu ve ekonomik motor teknolojisine sahip olması, araç kiralarken yakıt masrafını dikkate alanlar için de cezbedici bir özellik olacaktır. Güvenli bir seyahat seçeneği arayanlar da Hyundai Accent Blue Man kiralayabilir. Araçtaki ABS ve ESP gibi denge ve fren sistemleri sürüş güvenliğinizi arttırmaktadır. ABS sayesinde direksiyon kontrolünü sağlarken ESP ile her tekerlek için fren dağılımını ve dengeyi kontrol edebilirsiniz. Aracı kiralamadan önce profesyonel ekibimizden bu sistemler hakkında detaylı bilgi almanızı öneririz.

Araç Kiralamak mı, Satın Almak mı? başlıklı blog yazımızı da okumak ister misiniz?

Hyundai Accent Blue Man İstanbul Trafiği İçin Uygun mu?

Oldukça fonksiyonel olan bu aracı, İstanbul trafiğinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Navigasyon ve bilgi, eğlence sistemi sayesinde istediğiniz yeri rahatlıkla bulabilir, ekonomik motor teknolojisi sayesinde yakıt tüketimini azaltabilirsiniz. Kiraladığınız Hyundai Accent Blue Man trafiğe rahatlıkla adapte olurken, siz de araçtaki teknolojik imkanlardan faydalanabilirsiniz. Hareketli kol dayama, direksiyondan kontrol edilebilen müzik sistemi gibi küçük detaylar İstanbul trafiğini daha katlanılabilir hale getirecektir.

Hyundai Accent Blue Man Aracı Öne Çıkaran Özellikler Nelerdir?

 • Geniş bagaj hacmi
 • Manuel Vites
 • Konforlu ve ayarlanabilir koltuklar
 • Doğa dostu ve ekonomik motor teknolojisi
 • ABS (Kilitlenmeyen fren sistemi) ESP (Elektronik Denge Kontrol Programı)

Tüm bu özellikler sayesinde araç kiralama ve sürüş deneyiminiz daha keyifli ve güvenli hale gelecektir.

Hyundai Accent Blue Man Kiralama Hakkında Bilgi Alın

Güvenli ve sorunsuz bir şekilde Hyundai Accent Blue Man kiralamak ve detaylar hakkında bilgi edinmek için hemen profesyonel ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Egefe Rent a Car olarak her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

FİYATLARA DAHİL OLANLAR
 • 7/24 Çağrı Merkezi Desteği
 • Standart Sigorta