Ford Tourneo Custom

LOKASYONLAR
 • Güncelle
 • Ford Tourneo Custom
  Ford Tourneo Custom
  Minimum Sürücü Yaşı : 21
  Minimum 2 Yıllık Ehliyet
  1. 1-3 Gün Arası80 EURO
  2. 4-7 Gün Arası75 EURO
  3. 8-15 Gün Arası70 EURO
  4. 16-30 Gün Arası70 EURO
  5. 31-90 Gün Arası65 EURO
  6. 91+ Gün Arası65 EURO
  1. 2020
  2. 9 Kişi
  3. 5 Bagaj
  4. Dizel
  5. Manuel
  6. 4 Kapı
  7. Var
AÇIKLAMA

Dokuz kişilik yolcu taşıma kapasitesi ile her an farklı bir konfor deneyimi sunan Ford Tourneo Custom, hem iç hem dış tasarım özellikleri ile sizi cezbedecektir. İlk bakışta fark edilen malzeme ve işçilik kalitesi, oturma alanı ve dizaynı ile hayatınızı kolaylaştırmaktadır.   İş hayatında, günlük hayatta ya da uzun seyahatlerde rahatlıkla kullanılacak olan bu Ford Tourneo Custom,  geniş alanlardan vazgeçemeyenlerin favorisi olacaktır.  Bu aracın size uygun olduğunu düşünüyorsanız araç kiralama sürecinin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için ihtiyacınız olan desteği sunacağız. 

Araç Kiralamada Kimler Ford Tourneo Tercih Etmelidir?

Yüksek kişi kapasitesine sahip bu araç, çoğunlukla sık sık iş seyahati gerçekleştiren şirketler ve geniş aileler tarafından tercih edilmektedir.  İleri teknoloji özellikleri ile üst düzey konfor sağlayan yapısı ve sürücü destek sistemleri ile şehir dışı seyahatlerin en ideal araçlarından biri olmaktadır.

İstanbul Trafiğinde Araç Kullanma Tüyoları yazımız da ilginizi çekebilir.

Ford Tourneo İstanbul Trafiği için Uygun bir Araç mıdır?

30’un üstünde koltuk konfigürasyon seçeneği sunan bu araç, yolcu kabinini ihtiyacınıza göre düzenlemenize olanak sağlamaktadır.  İhtiyacınıza göre şehir içinde yolcu ya da malzeme taşımak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Trafikte geçirdiğiniz zamanı değerlendirebilmek için koltuk aralıklarındaki düz alanı masa olarak kullanabilir, toplantı düzenleyebilirsiniz.  

Ford Tourneo Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir? 

 • Bagaj ve yolcu kapasitesinin yüksek olması
 • Ayarlanabilir kabin 
 • ISOFIX bağlantıları 
 • Akıllı hız sınırlandırıcı, geri dönüş kamerası, trafik tanıma sistemi vb. 
 • Çarpışma Önleme Yardımcısı
 • Daha az emisyon ile yüksek yakıt verimliliği 
 • Ecoblue hibrit motor seçeneği 

Rahat Sürüş 

Otomatik şanzıman ve start-stop sistemlerine sahip olan ileri teknoloji bu araç, yolculuk deneyiminiz boyunca size konfor sağlamak için üretilmiştir.  Aynı zamanda motor gücü ile maksimum performans gösterirken yakıttan da tasarruf etmenizi sağlar. İç dizaynında koltuklara gösterilen hassasiyet ve ayarlanabilir teknoloji,  konfor alanınızı genişletecektir. 

Hemen Ford Tourneo Kiralama Hakkında Detaylı Bilgi Alın 

Güvenli, hızlı ve ekonomik bir şekilde  Ford Tourneo kiralamak ve ileri teknoloji konfor deneyimi yaşamak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Profesyonel hizmet kapsamında seri bir şekilde kiralama işleminiz başlatılacak, araç hakkında detaylı bilgilendirme yapılacaktır. 

FİYATLARA DAHİL OLANLAR
 • 7/24 Çağrı Merkezi Desteği
 • Standart Sigorta