Fiat Egea Sedan

LOKASYONLAR
 • Güncelle
 • Fiat Egea Sedan
  Fiat Egea Sedan
  Minimum Sürücü Yaşı : 21
  Minimum 2 Yıllık Ehliyet
  1. 1-3 Gün Arası30 EURO
  2. 4-7 Gün Arası28 EURO
  3. 8-15 Gün Arası25 EURO
  4. 16-30 Gün Arası25 EURO
  5. 31-90 Gün Arası23 EURO
  6. 91+ Gün Arası23 EURO
  1. 2020
  2. 5 Kişi
  3. 4 Bagaj
  4. Dizel
  5. Manuel
  6. 2 Kapı
  7. Var
AÇIKLAMA

Orta segment aile aracı olarak düşünülebilecek olan 2020 model Fiat Egea Sedan, Egefe kalitesi ve cebinize en uygun fiyatla sizlerle. Aracın kullanım ve teknik detayları hakkında sizlere vereceğimiz bilgiler araç kiralarken Fiat Egea Sedan seçiminizde size yol gösterecek.

Fiat Egea Sedan’ın Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Geniş Bagaj Hacmiyle Tüm Bagajlarınız Araca Sığar

Fiat Egea, kendi segmentindeki araçlardan daha büyük bir bagaj hacmi sunarak birçok müşterimiz için en doğru araç seçimi oluyor. 500 litrelik, kendi sınıfındaki birçok araçtan daha büyük bagajıyla tatilinizde tüm bavullarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Araç içeriği ve bagajıyla 5 kişilik bir ailenin rahatlıkla kullanımına uygundur.

Teknolojik İç Dizayn

Telefon bağlantısı ve telefon görüşmeleri yapabileceğiniz bir iç ekran bulunuyor. Bluetooth bağlantısı özelliği de bulunan konsol kısmında bir diğer önemli özellik de direksiyon üzerinden yapılabilen telefon açma veya kapama işlemleri. Bunun yanında hız sabitleyici, multimedya kontrolü, otomatik kontrol edilebilen yan aynalar, sis farları ve far ayarları için otomatik tuşlar gibi her araçta olması gereken premium özellikler de Fiat Egea’da bulunuyor.

6 Vitesli Araç Deneyimi

İlk özellik olarak 6 vitesli araçlarda yüksek hızda dahi araç içi ses çok düşük oluyor. Bunun yanında, yine yüksek hızlarda düşük devir ve düşük yakıt tüketimi büyük avantaj sağlıyor. Yani hem doya doya gezebilecek, hem de az yakıt yakacaksınız.

Yokuş Yardım Özelliği

Yokuşta aracı durdurduğunuzda ayağınızı frenden çekseniz dahi araç geri gitmez. Böylelikle özellikle az deneyimli sürücüler için yokuş korkulacak bir durum olmaktan çıkar.

Aileler İçin Geniş Hacim

Diz boyu mesafesi ve koltuk genişliği bir ailenin rahatını sağlayabilecek kadar fazla. Fiat Egea, hem uzun yolculuklarda hem de kısa mesafeli trafik olan yollarda konfor sağlamakta oldukça başarılı.

Fiat Egea Sedan İstanbul Trafiği için Uygun Bir Araç mıdır?

Fiat Egea Sedan özellikle yurtdışından İstanbul’a gelen ziyaretçilerimizin en çok tercih ettiği araçlarımızdan biridir. Geniş bagaj kapasitesi ve tüm ailenizle araç içerisinde konforlu bir seyahat geçirmenizi sağlar. Ancak genel olarak bagajsız ve 1-2 kişi olacak şekilde şehir içi işlerinizi halledebilmek adına araç kiralıyorsanız, park yeri bulma konusunda sizi daha rahat ettirecek hatchback araçlarımızdan da tercih edebilirsiniz.

Araçlarda Kış Bakımı Nasıl Yapılır? yazımız da ilginizi çekebilir.

Fiat Egea’yı Nereden Kiralamalısınız?

Egefe Kiralama Ofisi olarak sizlere en güvenilir hizmeti veriyoruz. Aracımızın özelliklerini yazımızda gördünüz. Bu aracın sıfır özelliklerle, tüm bakımları tamamlanmış ve her türlü resmi daireden onayı alınmış şekilde size teslim edileceğini garanti ediyoruz. Bunun yanında hijyen, yol yardım ve bütçe sarsmayan ücretleriyle de ofisimiz sizlerle. Bizi tercih edin, konforun keyfini çıkarın.

FİYATLARA DAHİL OLANLAR
 • 7/24 Çağrı Merkezi Desteği
 • Standart Sigorta