Dacia Lodgy

LOKASYONLAR
 • Güncelle
 • Dacia Lodgy
  Dacia Lodgy
  Minimum Sürücü Yaşı : 21
  Minimum 2 Yıllık Ehliyet
  1. 1-3 Gün Arası35 EURO
  2. 4-7 Gün Arası32 EURO
  3. 8-15 Gün Arası30 EURO
  4. 16-30 Gün Arası28 EURO
  5. 31-90 Gün Arası25 EURO
  6. 91+ Gün Arası25 EURO
  1. 2020
  2. 7 Kişi
  3. 2 Bagaj
  4. Dizel
  5. Manuel
  6. 4 Kapı
  7. Var
AÇIKLAMA

İç hacmi ve iddialı görünümü ile dikkati üzerine çeken Dacia Lodgy, aileler için yüksek konfor alanı sunuyor. Estetik görünümünün yanı sıra fonksiyonel özelliklerinden de vazgeçmeyen bu araç, geniş tampon ve büyük farları ile güçlü bir görünüm sergiliyor. Siz de geniş aileniz için uygun bir araç arıyorsanız Dacia Lodgy kiralayarak, sevdiklerinizle konforlu bir seyahatin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hayatınızı daha kolay ve kaliteli hale getirmek için tasarlanan bu araç, ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. Ailenizle, arkadaş grubunuzla gündelik kullanım ya da seyahat aracı olarak kullanabileceğiniz Dacia Lodgy, akıllı koltukları ile istediğiniz şekli alabilmektedir.

Araç Kiralamada Kimler Dacia Lodgy Tercih Etmelidir?

Katlanabilir koltuklarla kabin düzenleme imkanı veren Dacia Lodgy’i , teknoloji odaklı yapısı sayesinde konfor arayan herkes tercih edebilir. Sadece birkaç hareketle koltuk sayısı 7’ye çıkarılabilmekte ya da yine aynı şekilde azaltılabilmektedir. Bu sayede hem günlük hayatınızda, hem de uzun seyahatlerinizde rahatlıkla bu aracı kullanabilirsiniz.

Araç Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler başlıklı blog yazımızı da okumak ister misiniz?

Dacia Lodgy İstanbul Trafiği İçin Uygun Bir Araç mıdır?

Ayarlanabilir özellikleri sayesinde Dacia Lodgy, hem şehir içinde hem de şehir dışında en iyi yol arkadaşınız olacaktır. Akıllı koltuk ayarları ve hız sınırlayıcısı sayesinde birçok alanda size kullanım kolaylığı sağlar. Elbette kalabalık seyahat kullanımlarınız için önerilmektedir.

Dacia Lodgy Öne Çıkan Özellikleri

 • Arkada koltuklarda bulunan 12’lik prizler ile cihazları şarj edebilme özelliği
 • Hem yaz hem kış aylarında ısı konforu sağlayan otomatik klima
 • Ön ve yan hava yastığı, baş dayamaları için ayarlanabilir yükseklik
 • Acil Fren Destek Sistemi (ABS), Dinamik Sürüş Kontrolü (ESC), ABS, Çekiç kontrol sistemi (ASR) ile denge ve etkin fren desteği
 • Nav multimedya sistemi
 • Bluetooth, dört hoparlör ve direksiyon kumandaları ile çalışan radyo

Rahat Sürüş

Dacia Lodgy hem size, hem de sevdiklerinize keyifli bir yolculuk deneyimi yaşatacaktır. Aynı zamanda üstün teknoloji ile desteklenen yapısı kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Özellikle şehirlerarası seyahatte de kullanabileceğiniz aracımız sayesinde konforlu bir seyahat edebilirsiniz.

Hemen Dacia Lodgy Kiralama Hakkında Bilgi Alın

Yıllardır güvenli araç kiralama alanında deneyim edinen Egefe Araç Kiralama, Dacia Lodgy modelini üstün özellikleri ile beraber hizmetinize sunmaktadır. Daha detaylı bilgi için 7x24 bize ulaşabilirsiniz.

FİYATLARA DAHİL OLANLAR
 • 7/24 Çağrı Merkezi Desteği
 • Standart Sigorta