Sabiha Gökçen Rent A Car

Sabiha Gökçen Rent A Car

İstanbul’a geldiniz ve bir yere yetişmeniz mi gerekiyor? Ya da burada bir süre konaklayacaksınız ama bir ulaşım aracına mı ihtiyacınız var? Uçaktan indiğiniz anda şirketimiz sizlere Sabiha Gökçen Rent A Car hizmetini sunuyor. Artık İstanbul’a geldiğinizde toplu taşımanın kalabalık ve boğucu ortamına girmenize ve uzun yollar çekmenize gerek yok. Hemen bizi arayın ve sizlere direkt havaalanının önünde aracınızı teslim edelim.

Aradığınız Tüm Otomobiller Burada

İster şehir dışından İstanbul gezisi için gelmiş geniş bir aile olun, isterseniz de kısa bir iş için buraya uğramış bir çalışan olun fark etmez. Bünyemizde bulunan yüzlerce araç ve onlarca model içerisinden istediğinizi seçebilirsiniz. Sabiha Gökçen Rent A Car hizmetimiz, araçların türüne, yakıt tipine ve vites türüne göre ayrılıyor. Sizin araçlara ayak uydurmanıza gerek yok, bırakın biz sizin isteklerinize göre size uyan aracı sizlere teslim edelim.

Geniş aileler ve geziye gelenler için uygun olan SUV araçlarımız veya +7 koltuklu araçlarımız ile Sabiha Gökçen Rent A Car hizmetimizin farkını anlayacaksınız. Araçlarımız oldukça bakımlı ve son model araçlar olduğu için, kiralama süresi boyunca en üst kalite hizmeti alacak ve konforlu bir gezi yaşamış olacaksınız. Ekonomi sınıfı araçlarımız ise çok masrafa girmek istemeyen ve pratik bir ulaşım aracı isteyen müşterilerimize göre. Ekonomi sınıfı dediysek de aklınıza eski model ve kötü arabalar gelmesin sakın! Hepsi konforlu ve yeni model araçlarımızdan oluşan ekonomi sınıfı araçlarımız beklediğinizden çok daha üstün bir deneyimi sizlere sunacak.

Sabiha Gökçen Rent A Car birbirinden lüks araçları da hizmetinize sunuyor. Her bütçeye ve her isteğe uygun araçlara sahip olan şirketimizde mutlaka size uygun bir araç var! Aradığınız her araç tipinin otomatik vites veya manuel vites opsiyonları bulunmaktadır. Sizin yapmanız gereken tek şey istediğiniz aracı bize söylemek. Gerisini biz hallediyoruz ve aracınızı havalimanına kadar getiriyoruz.

Şirketimiz, her plana uygun bir şekilde araç kiralama hizmeti sunuyor. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak açısından, fiyat politikalarımızı sizlerin yararına olacak şekilde belirliyoruz ve hizmet kalitemizi en üst seviyede tutuyoruz. Sizler de İstanbul’a geldiğinizde elinizin altında konforlu bir araç bulunsun istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!