Renault Fluence

LOKASYONLAR
 • Güncelle
 • Renault Fluence
  Renault Fluence
  Minimum Sürücü Yaşı : 21
  Minimum 2 Yıllık Ehliyet
  1. 1-3 Gün Arası40 EURO
  2. 4-7 Gün Arası38 EURO
  3. 8-15 Gün Arası35 EURO
  4. 16-30 Gün Arası35 EURO
  5. 31-90 Gün Arası30 EURO
  6. 91+ Gün Arası28 EURO
  1. 2020
  2. 5 Kişi
  3. 4 Bagaj
  4. Dizel
  5. Otomatik
  6. 4 Kapı
  7. Var
AÇIKLAMA

Renault Fluence kalitesiyle, konforuyla, göze hitap eden tasarımı, geniş bagajı ve geniş taşıma kapasitesi ile iş yolculuğu yapmak, tatile gitmek gibi araç kiralamaya ihtiyacı duyduğunuz zamanlarda sizlere güzel bir deneyim sunar.

Aracımız otomatik vitesli olması sebebiyle şehir içinde sık sık dur kalk yapacağınız ya da sık sık vites değiştireceğiniz zamanlarda sizlere büyük kullanım kolaylığı vadeder. Geniş iç hacmi sayesinde 5 kişinin bile rahatlıkla uzun süre yolculuk yapabileceği aracımızın bagaj kapasitesi de sizlere yeterli olacaktır. Aracın yakıt tüketimi dizel olduğu için şirketimizden en uygun fiyatla kiralama yapmakla kalmayıp yakıttan da yüksek miktarda tasarruf edebilirsiniz.

Araç Kiralamada Kimler Renault Fluence Tercih Etmelidir?

Kiraladığınız araçta yalnızca sürücü ya da birkaç yolcu olmasına rağmen fazla miktarda bagajınız varsa siz de hatchback modeller yerine Renault Fluence tercih edebilirsiniz. Ayrıca 5 kişiye kadar yolcu bulunacak seyahatlerinizde bile Renault Fluence size konforlu bir yolculuk sunacaktır. Otomatik vites kullanmayı tercih eden sürücülerimiz için aracımızın bu özelliği keyif verici olacaktır.

Aracın dizel yakıt tüketimi son derece tasarruflu olup bu yakıt tercihi aracın performansında bir düşüklüğe neden olmamaktadır. Eğer ailenizle bir yolculuğa çıkmak ve kısıtlamaya gitmeden rahatça bagajlarınızı taşımak istiyorsanız siz de diğer misafirlerimiz gibi Renault Fluence tercih edebilirsiniz.

Renault Fluence İstanbul Trafiği için Uygun bir Araç mıdır?

Bu soruya cevabımız kesinlikle evet. İstanbul gibi trafiğin çok yoğun olduğu ve sıklıkla düz vites araçlarda vites değiştirmeye ihtiyaç duyacağınız şehirlerde Renault Fluence otomatik vites özelliği ile sizi bu zahmetten kurtaracaktır. Ayrıca dizel olması sebebiyle aracımız nispeten daha çok yakıt tüketimi gerektiren İstanbul şehrinde sizlere maddi açıdan da tasarruf sağlayacaktır. Güçlü fren sistemi ile İstanbul trafiğinde yoğun araç akışı esnasında, hakimiyetinizi güçlendirebilirsiniz. Böylelikle istenmeyen durumlara karşı kendinizi, yolcularınızı ve trafikteki diğer şahısları koruyabilirsiniz.

Renault Fluence’in Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Renault Fluence modelimiz sizlere çevik bir sürüş deneyimi sunacak, bunu yaparken yakıttan tasarruf etmenizi sağlayacak, ayrıca uzun yolculuklarda bile araç içinde rahatlıkla 5 kişinin yolculuk yapmasına ve bagajlarını taşımasına olanak sağlayacaktır.

Hemen Renault Fluence Kiralama ile İlgili Bilgi Alın

Egefe Araç Kiralama olarak yıllardır bu alanda profesyonel hizmet vermekteyiz. Siz de misafirimiz olmak isterseniz hemen yetkililerimiz ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

FİYATLARA DAHİL OLANLAR
 • 7/24 Çağrı Merkezi Desteği
 • Standart Sigorta