Ford Focus Otomatik Vites

LOKASYONLAR
 • Güncelle
 • Ford Focus Otomatik Vites
  Ford Focus Otomatik Vites
  Minimum Sürücü Yaşı : 21
  Minimum 2 Yıllık Ehliyet
  1. 1-3 Gün Arası40 EURO
  2. 4-7 Gün Arası40 EURO
  3. 8-15 Gün Arası38 EURO
  4. 16-30 Gün Arası38 EURO
  5. 31-90 Gün Arası35 EURO
  6. 91+ Gün Arası28 EURO
  1. 2020
  2. 5 Kişi
  3. 4 Bagaj
  4. Dizel
  5. Manuel
  6. 2 Kapı
  7. Var
AÇIKLAMA

Ford Focus sürüş deneyimiyle, konforuyla ve güvenliğiyle araç kullanırken aldığınız zevki bir üst noktaya çıkarıyor. Araç kiralarken gerek yakıt tüketimi, gerek ise kullanım kolaylığı açısından Ford Focus’un özelliklerine göz atarak ihtiyacınıza uygun araç olup olmadığını kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Ford Focus’un Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Kişisel Sürüş Asistanı

Ford Co – Pilot 360 teknolojisi, araç kullanımı esnasında size destek olacak birçok özelliği içerisinde barındırıyor. Dur Kalk Fonksiyonu, Adaptif Hız Kontrol Sistemi, Trafik Levhası Tanıma ve Şerit Hizalama teknolojilerini içerisinde barındıran Co-Pilot 360, ilk kez Ford Focus modelinde kullanıldı. Marka içerisinde bile türünün tek örneği olan bu aracın asistan özelliklerini daha detaylı inceleyelim.

Adaptif Hız Kontrol Sistemi, araç hızını öndeki araca göre ayarlarken, Dur Kalk Fonksiyonu ise sıkışık trafiklerde aracı otomatik olarak durdurup tekrar çalıştırıyor. Şerit Takip Sistemi yol çizgilerini izleyerek şeridi ortalamanıza yardım etmektedir.

Asistanın diğer yardımcı özelliklerinden de bahsetmekte fayda var. Trafik işaretlerini otomatik algılayıp ekranınıza sunması, normal, spor ve eko modalarının bulunması, virajlarda aydınlatmayı düzenleyip her noktayı görmenizi sağlaması ve kolay park özelliğinin bulunması ekstra özelliklerden bazıları.

Vites Özellikleri

8 veya 6 ileri otomatik ya da 6 ileri vitesli manuel şanzıman özelliğiyle Ford Focus oldukça çeşitli vites modlarını içerisinde barındırıyor. Yakıt tasarrufuyla beraber verimliliği de arttırabilme şansını kullanıcılara sunuyor. Aracın dışı da aerodinamik ve atletik bir verimlilik için özel olarak tasarlandığı için kullanıcılar aracı kullanırken bu özellikleri rahatlıkla hissedebilmektedir.

Yaya ve Bisikletli Algılama Özellikli Çarpışma Önleyici

Muhtemel çarpışmalar konusunda sürücüyü uyaran bu sistem, yayaları ve bisikletlileri algılamakta oldukça üstün bir teknoloji kullanıyor. Böylelikle Ford Focus yalnızca sürücüyü ve aracın içindekileri değil, sürüşün yapıldığı yerdeki herkesi önemsiyor.

Geniş Koltuklar ve Geniş Bagaj Hacmi

Ford Focus konforu da oldukça önemseyen bir iç tasarımı sahip. Koltukların kalitesi ve diz mesafesinin fazla olması bu konforun en önemli etkenleri. Bununla beraber uzun yolculuklara ve fazla sayıda bavula da uygun bagaj hacminin olduğunu belirtmekte fayda var.

Almanya'dan İstanbul'a Geldiğinizde Aracınız Hazır başlıklı blog yazımızı da okumak ister misiniz?

Ford Focus İstanbul Trafiği için Uygun Bir Araç mıdır?

Ford Focus özellikle ailelerin İstanbul seyahatlerinde hem bagaj hacmi, hem de kişi kapasitesi ile sizi rahat ettirecektir. Yurtdışından İstanbul’a geliyor, ailenize birlikte güzel bir ziyaret ve seyahat planlaması yapıyorsanız, Ford Focus ile yolculuğunuz oldukça konforlu olacaktır.

Hemen Ford Focus Kiralama ile İlgili Bilgi Alın

Egefe Kiralama Ofisi olarak sizlere memnun kalacağınız ve dört dörtlük bir hizmet sağlamayı taahhüt ediyoruz. İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına uçağınız iniş yaptığı anda aracınız hazır olacak ve mevsim koşullarına uygun tüm aksamı da yerinde olacaktır. Detaylı bilgi almak için 7x24 bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

FİYATLARA DAHİL OLANLAR
 • 7/24 Çağrı Merkezi Desteği
 • Standart Sigorta