Dacia Duster

LOKASYONLAR
 • Güncelle
 • Dacia Duster
  Dacia Duster
  Minimum Sürücü Yaşı : 21
  Minimum 2 Yıllık Ehliyet
  1. 1-3 Gün Arası38 EURO
  2. 4-7 Gün Arası35 EURO
  3. 8-15 Gün Arası33 EURO
  4. 16-30 Gün Arası33 EURO
  5. 31-90 Gün Arası30 EURO
  6. 91+ Gün Arası28 EURO
  1. 2020
  2. 5 Kişi
  3. 5 Bagaj
  4. Dizel
  5. Manuel
  6. 2 Kapı
  7. Var
AÇIKLAMA

Bir SUV model araç olan Dacia Duster macera sever misafirlerimize bekledikleri konforu, yüksek performanslı sürüş deneyimini, her türlü arazide rahat kullanımı ve kontrolü elden bırakmak istemeyen sürücülerimize manuel vites kullanma özelliği sunmaktadır. Yerden yüksekliği daha düşük olan araçlara göre Dacia Duster engebeli arazilerde, ormanlık bölgelerde, kamp alanlarında kullanmak için tercih ettiğinizde size büyük bir rahatlık sağlayacaktır. Özellikle yapacağınız uzun yolculuklarda bile 5 kişilik kapasitesi, yolculuk boyunca konforunuzdan hiçbir şey eksiltmeyecektir. Yüksek bagaj hacmi sayesinde, kamp yapmak gibi, yanınızda çok miktarda eşya, bagaj taşımanız gerektiren durumlarda Dacia Duster aradığınız araç olabilir. Ayrıca aracın dizel yakıt kullanması sizlere ekonomik açıdan da tasarruf sağlayacaktır. Aracın teknolojik donanımı da son derece yüksek olup yolculuklarınızda multimedya ekranı sayesinde sizlere keyifli anlar vadeder. Aracın arkasında yolculuk yapacak kişiler için de geniş diz mesafesi yolculuğun sonuna kadar rahat olmanızı sağlar.

Araç Kiralamada Kimler Dacia Duster Tercih Etmelidir?

Aracın geniş yolcu ve geniş bagaj kapasitesine sahip olmasını isteyen misafirlerimiz sıklıkla Dacia Duster modelini tercih etmektedirler. Küçük yaştaki çocuklarla seyahat etmek isteyen misafirlerimiz de çocuk koltuklarının araca çok kolay bir şekilde entegre edebilmektedirler. Ayrıca aracın ön, yan ve perde hava yastıklarının mevcut olması daha güvenli bir yolculuk deneyimi sunar.

Dacia Duster İstanbul Trafiği İçin Uygun Bir Araç Mıdır?

Dacia Duster sizlere çevik bir sürüş imkanı sağlar. Ayrıca İstanbul gibi trafikte nispeten daha uzun süre kalmanızı gerektiren şehirlerde dizel yakıt seçeneğiyle, sizlere ekonomik olarak tasarruf etme avantajı sunar.

Dacia Duster'ın Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Günümüzde birçok insanın kalabalık ve yoğun şehir hayatından kaçmak için daha çok ormanlık, dağlık arazilerde kamp yapmak ve vakit geçirmek istediği aşikârdır. Bu temenni ile yolculuğa çıkan misafirlerimiz araç kiralarken SUV modeller tercih ederek engebeli arazilerde dahi rahatça araç kullanma deneyimine erişmektedirler. Farklı hava koşullarına da otomatik klima sistemi ile her daim hazır olan araç, araç içi sıcaklığı en uygun seviyede tutma özelliğine sahiptir. Sürüş destek sistemleri ile sürücüye daha güvenlikli ve kolaylaştırılmış bir sürüş deneyimi yaşatır. Acil fren destek sistemi ile zor arazi koşullarında bile sürücünün ve diğer yolcuların güvenliğini sağlar.

Hemen Dacia Duster Kiralama İle İlgili Bilgi Alın

Araç kiralarken siz de profesyonel biz hizmet almak istiyorsanız hemen yetkililerimizle iletişime geçip merak ettiklerinizi sorabilir ve 7/24 Egefe Araç Kiralama firmamızdan yardım alabilirsiniz.

FİYATLARA DAHİL OLANLAR
 • 7/24 Çağrı Merkezi Desteği
 • Standart Sigorta